Kauniečiai

Pradžia Naujienos Sportas „Žalgiris“ palūžo gynybiniame mūšyje su vicečempionais
„Žalgiris“ palūžo gynybiniame mūšyje su vicečempionais PDF Spausdinti Email
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias
Ketvirtadienis, 02 Kovas 2017 22:30

Eurolygos dvidešimt ketvirtajame ture Kauno „Žalgirio“ (10/14) krepšininkai namuose 67:76 (17:19, 14:11, 17:25, 19:21) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (16/6), kuri vertėsi be Kosto Slouko ir Jano Vesely, praneša krepšinio portalas krepsinis.net.

Nuo pat primųjų susitikimo minučių užvirė atkakli kova. Ketvirčiui įpusėjus, „Žalgiris“ spurtavo 5:0 ir išsiveržė į priekį 10:8. Vis tik „Fenerbahce“ netrukus atsakė identiška atkarpa (13:10). Po Pauliaus Jankūno dviejų taškų su pražanga „Žalgiris“ sumažino deficitą iki minimumo (15:16). Galiausiai, likus minutei, Brockas Motumas baudos metimais išvedė žalgiriečius į priekį (17:16). Ketvirtį pabaigė taiklus Pero Antičiaus tritaškis, sugrąžinęs svečiams pranašumą – 19:17. Antrojo ketvirčio pradžioje problemų šeimininkams ėmė kelti Pero Antičius, o Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis didino „Fenerbahce“ atotrūkį iki 5 taškų (24:19). Kurį laiką abiejų komandų puolimas įstrigo. Įpusėjus kėliniui, Brocko Motumo ir Pauliaus Jankūno taiklūs metimai rezultatą išlygino (26:26). P.Jankūnas dar dviem baudų metimais pratęsė „Žalgirio“ spurtą iki 7:0 (28:26). Labiau šeimininkams atitrūkti nepavyko, tačiau B.Motumo tritaškis leido pirmąją mačo dalį pabaigti pirmaujant – 31:30.

Trečiojo ketvirčio pradžioje itin sudėtingą tritaškį pataikė Lukas Lekavičius (34:32). Vis tik „Fenerbahce“ rado naują ginklą – Melihą Mahmutoglu, kuris įsmeigė du tritaškius iš eilės (38:36). Ketvirčiui įpusėjus, M.Mahmutoglu smeigė trečiąjį tritaškį kėlinyje (43:40). Svečiai pabėgo 5 taškais, kol pasižymėjo P.Jankūnas (42:45). Likus žaisti dvi minutes, M.Mahmutoglu dar kartą apie save priminė – tikslą pasiekė ketvirtasis tritaškis iš keturių (50:46). Įsibėgėję turkai prie „Žalgirio“ krepšio darė. ką norėjo. Po Ekpe Udoh taiklaus metimo komandas skyrė jau 7 taškai. Po trijų kėlinių „Fenerbahce“ buvo priekyje – 55:48. Lemiamą ketvirtį pradėjo du paeiliui sekę Kevino Pangoso tritaškiai ir „Žalgiris“ vėl kvėpavo varžovams į nugaras (54:55). Spurtą pratęsė Edgaras Ulanovas, kuris išvedė žalgiriečius į priekį (56:55). „Žalgirio“ atkarpą nutraukė du taškus su pražanga pelnęs Luigi Datome (58:56). Italas vėliau pasižymėjo dar kartą ir ekipas vėl skyrė 5 taškai (61:56). Sužaidus keturias minutes, E.Udoh pratęsė turką spurtą iki 8:0 (63:56). Galiausiai, B.Bogdanovičiaus reidas pavertė skirtumą dviženkliu (68:58). Po tokio smūgio „Žalgirio“ krepšininkai neatsitiesė ir rungtynes pralaimėjo 67:76.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15 (7 atk. kam.), Kevinas Pangosas 11, Brockas Motumas 10, Augusto Lima (6 atk. kam.) ir Leo Westermannas po 8.
„Fenerbahce“: Ekpe Udoh 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Melihas Mahmutoglu 14 (4/4 trit.), Bobby Dixonas 12 (9 rez. perd.).